logo betterbetter

wydarzenia

showroom

To miejsce, gdzie prezentowane są produkty naszych partnerów. To tam właśnie zapraszamy naszych klientów, by mieli szeroki wybór materiałów.

Selekcjonujemy najczęściej używane produkty

Na naszym pokładzie skupiamy producentów którzy są sprawdzonymi markami które stawiają na dizajn ale też na solidną jakość. Przez wiele lat zmagaliśmy się z brakiem możliwości skompletowania w jednym miejscu odpowiedniej ilości próbek potrzebnych do realizacji całego wnętrza. Problem z wypożyczaniem i oddawaniem w terminie większych próbek materiałów. Wiemy jak pracują architekci i co jest im potrzebne.

Oszczędzamy czas

Brakowało mam jednego miejsca w którym można sprawdzić czy kamień / gres pasuje do płyty meblowej czy do koloru ścian. Bagażnik ma swoje ograniczenia, miasto jest duże i rozległe. Nie chcemy dobierać podstawowych materiałów wykończeniowych na podstawie próbki 5×5 cm czy zdjęcia z katalogu – to raczej ruletka projektowa.

Podążamy za trendami

Z ciekawością obserwujemy rynek, chcemy być na bieżąco z nowościami lecz dążymy też do pozostawienia klasyków, które są odporne na chwilowe mody.